dobreubezpieczenia-icons-oferta-zycie-w-200w.png
Ubezpieczenia na życie
Cel ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie życia i zdrowia to bardzo ważna ochrona a decyzja o zawarciu polisy każdorazowo musi być dokładnie przemyślana. Ubezpieczenie na życie zabezpiecza zobowiązania finansowe na wypadek naszej śmierci. Jest ono bezwzględnie wskazane przy kredycie czy pożyczce żeby zagwarantować rodzinie spłatę kredytu po naszej śmierci. Jest ono skierowane do każdego, kto chce chronić swoich najbliższych przed nieprzewidzianymi zdarzeniami i szuka zabezpieczenia kredytu czy hipoteki. Ochrona, którą zapewniamy to gwarancja wypłaty świadczenia w sytuacji, gdyby Ciebie zabrakło.

  • Zabezpieczenie dla rodziny – na wypadek śmierci
  • Ubezpieczenie dla Ciebie, dla rodziny – Ubezpieczenie typu grupowego dla każdego
  • Pakiet ubezpieczeń dodatkowych
  • Lekarz bez kolejki – ubezpieczenie kosztów leczenia w Polsce

Jeśli zależy Ci na szerszym zakresie polisy, możesz dokupić specjalny Program Ochronny gwarantujący świadczenia w przypadku poważnej choroby, inwalidztwa czy też pobytu w szpitalu.

Tylko ubezpieczenie, czy również inwestycja?

Ubezpieczenie na życie to również inwestycja w przyszłość! Jeśli nie wierzysz, że Twoja emerytura z ZUS wystarczy na godne życie na emeryturze zadbaj o swoją przyszłość już dziś! Ubezpieczenie z fundusze kapitałowym to rozwiązanie dla każdego realnie myślącego o przyszłości! Z jednej strony możesz zabezpieczyć swoją rodzinę – ubezpieczenie na wypadek śmierci a część wpłacanej kwoty przeznaczyć na fundusz na którym będzie się zbierał kapitał na Twoją emeryturę.